Bar Academy Challenge Ukraine: оголошено переможців - PostEat

пошук

Bar Academy Challenge Ukraine: оголошено переможців
16-05-2019 0 595


16 травня 2019 року в київському барі Pink Freud KYIV — Пінк Фройд Київ відбувся фінал національного відбору міжнародного конкурсу Bar Academy Challenge, який проходить під егідою освітньої програми Diageo Bar Academy. Bar Academy Challenge — це можливість для барменів отримати визнання в індустрії та виграти унікальні призи: VIP запрошення на World Class Global Final 2019, а також відвідати Johnnie Walker House в Шотландію і отримати персоналізовану пляшку Johnnie Walker Blue Label. Конкурс складається з декількох етапів: перший був присвячений створенню напоїв на основі віскі Johnnie Walker і відбувався в грудні 2018 року, другий присвячено джинам Gordon’s і Tanqueray, а також рому Captain Morgan. В рамках українського етапу відбулося 4 регіональних відбори в Києві, Одесі, Львові та Харкові, в результаті чого до фіналу Bar Academy Challenge пройшли 12 барменів з усієї країни.

На фіналі конкурсу за звання найкращого бармена по версії Bar Academy Challenge і можливість представити нашу країну на європейському фіналі змагались:

До суддівського журі всеукраїнського фіналу Bar Academy Challenge увійшли головний тренер в Diageo Bar Academy Eastern Europe Paul Sfirlea, а також Евгений Кузнецов (Evgeniy Kuznetsov) та Darija Shovkoplyas.

За результатами етапів конкурсу до трійки призерів увійшли Vladyslav Kmit та Max Zakitnuk — вони здобудули подорож на Athens Bar Show. Перемогу в національному відборі Bar Academy Challenge здобув Гутник Константин — саме він отримав звання Ukrainian Bar Academy Challenge Winner та право представляти Україну на міжнародному фіналі Bar Academy Challenge у Бухаресті.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi