Beermaster Day 2019: 300 сортів пива від більш ніж 60 пивоварень з 12 країн світу - PostEat

пошук

Beermaster Day 2019: 300 сортів пива від більш ніж 60 пивоварень з 12 країн світу
01-07-2019 0 4229


21-22 червня у Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ) було гаряче – там зібралися сотні любителів пива на «День пивомайстра» − четвертий фестиваль Beermaster Day 2019 від «Сільпо». На заході було представлено 300 сортів пива від більш ніж 60 пивоварень з 12 країн світу.

Команда PostEat відвідала фестиваль: ми скуштували дегустаційні зразки, розпитали виробників про їхнє пиво, а також дізналися про нові цікаві фішки фестивалю. Деталі – у нашому матеріалі.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Цього року фестиваль Beermaster Day 2019 відбувся на новій локації − у Національному комплексі «Експоцентр України». Гості фестивалю могли насолоджуватися новинками та улюбленими сортами пива два дні – 21 та 22 червня. При вході кожен гість отримав дегустаційний бокал і сумочку для нього, а також «валюту» фестивалю − 6 фішок, які можна було докупити за необхідності у касах. Також гості відвідали цікаві тематичні лекції (наприклад, про пиво бочкової витримки, фудпейринги з пивом, про лондонський джин).

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

На заході було представлено більше 300 видів пива з різних країн світу (України, Бельгії, Нідерландів, США, Чехії, Великої Британії, Франції, Ірландії, Італії, Іспанії, Шотландії, Німеччини, Австрії), а також 13 дистилерій джину. Завдяки мобільному додатку «Сільпо» гості могли просканувати штрих-код вподобаного напою та прочитати його детальний опис. Пиво, сидр чи джин, який вам сподобався, можна було придбати просто на фестивалі.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Зручне зонування дало змогу не лише дегустувати пиво та вільно спілкуватися з представниками брендів, а й комфортно відпочити. Протягом усього фестивалю діяв фуд-корт зі смачними закусками та стравами від «Сільпо», а дружню атмосферу допомогли створити музичні гурти, що виступали на сцені заходу. Дітей на фестивалі розважали аніматори, а дорослі крутили «Колесо фортуни», де за 1 фішку могли виграти сувеніри чи додаткові фішки для дегустації.

Команда PostEat поспілкувалася з гостями та представниками брендів про фестиваль та особливості представлених напоїв.

Марко Черветті, шеф із Італії,

бренд-шеф ресторанних проектів «Сільпо»

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

РostEat: Марко, скільки сортів пива ви вже встигли скуштувати з початку фестивалю? З чим доречно поєднувати пиво?

Марко: Скільки сортів пива я встиг скуштувати сьогодні? Не знаю, чесно кажучи. Я рахую сотнями, але забув уже, на якій сотні втратив лік! (сміється) Якщо серйозно, то встиг скуштувати небагато сортів, бо на фестивалі стільки виробників, що очі розбігаються. Я в першу чергу підійшов до стендів виробників, чиє пиво я дуже люблю. Taras Boulba від Brasserie de la Senne – моя перша любов. Друга − Brouwerij Van Steenberge, теж бельгійське пиво. Saugatuck Brewing Company з Мічигану також варять гідне пиво! А ще вже три з половиною роки я постійно п’ю пиво від «Театру пива «Правда», бо все, що варять пивовари «Правди» − завжди неймовірне, це моя українська любов. З чим доречно поєднувати пиво? Ось зараз, наприклад, я п’ю Taras Boulba від Brasserie de la Senne. Як на мене, цей бокал Taras Boulba чудово поєднується з другим бокалом цього ж пива! Це ідеально! Ну, а якщо ідеальний фудпейрінг у вас не виходить, то можете поєднати пиво зі смачними закусками. Я, наприклад, їв би сушену яловичину від мастро К’яфеле, це дуже смачно. Знаєте, оскільки на фестивалі представлено так багато сортів пива, спробувати все за два короткі дні – задача не з простих. Я б продовжив фестиваль ще на тиждень! (сміється) Адже недостатньо просто пробігти по всіх стендах та швидко скуштувати пиво. Іноді треба продегустувати те чи інше пиво двічі – так можна краще зрозуміти смак пива, його аромат та особливості. Тому, коли я знаходжу цікаве пиво, то куштую його кілька разів, намагаюся зрозуміти, спілкуюся з пивоварами, які зварили це пиво. Спілкування з пивоварами – це ще одна особливість Beermaster Day 2019, завдяки якій я дуже люблю цей фестиваль. 

Семен Хомусько,

керівник департаменту Власного імпорту «Сільпо»

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

PostEat: Семене, розкажіть, будь ласка, про розмаїття пива на Beermaster Day 2019. Чим відрізняється асортимент порівняно з минулорічним?

Семен: Ми кожного року прагнемо зробити фестиваль кращим, ніж це було у минулому році. Але, якщо чесно, атмосферу на фестивалі роблять наші гості, які посміхаються, із задоволенням дегустують пиво та відкривають для себе нові грані смаків. Сьогодні представлено більше 65 пивоварень з 12 країн світу. Вони привезли на фестиваль більш ніж 300 сортів пива, з них – близько 100 новинок. Нагадує легке безумство, якщо чесно (сміється). Минулого року на фестивалі було представлено 80 нових позицій. Але ми слідуємо культурі крафтової революції, тому щоразу намагаємося представити все більше новинок на фестивалі, щоб гості одразу куштували їх, не питаючи: «А що новенького?». До речі, світові пивні тенденції, порівняно з минулим роком, не змінилися, лише посилилися. Сьогодні і досі люди обирають ламбіки, кислі сорти, пиво спонтанного бродіння… А ще легкий хайп – зварити чистий лагер. Як ви вже встигли помітити, сьогодні на фестивалі представлений і джин. Ми імпортуємо багато міцного, унікального та якісного алкоголю, тому це міг би бути будь-який інший продукт. Взагалі, поруч з пивом часто ставлять віскі, тому що у них одна і та ж основа – солод, Але ми спеціально відійшли від цього, адже пишаємося наявним асортиментом джину, і цей напій сьогодні також є трендовим в Європі. А ще джин – це літній напій, що ідеально вкладається у рамки нашого фестивалю. Тому куштуйте все – і джин, і цікаві пивні новинки від виробників, адже їх ви не знайдете на полицях магазинів!», — відзначив Семен Хомусько.

Пивоварня «Театр пива «Правда»

(Львів, Україна)

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Театр пива «Правда»: Львівська пивоварня, пиво якої впізнаване в усьому світі. Місія пивоварні — дати людям змогу пити справжнє крафтове пиво.  У Театрі пива «Правда» варять пиво кращі броварі з України, Бельгії, Чехії та США. До того ж, тут постійно експериментують зі смаками та інгредієнтами. Серед асортименту пивоварні ви знайдете пиво з цвітом бузини, соняшником та іншими цікавими інгредієнтами.

PostEat: Щороку Театр пива «Правда» варить пиво спеціально для фестивалю Beermaster Day. Яку новинку ви привезли цього разу?

Театр пива «Правда»: Цього року локація фестивалю змінилася, вона дуже гарна і допомагає створити більш дружню атмосферу на заході. Цікаво, що фест почався буквально годину тому – а люди вже підходять, запитують про новинки, це прикольно. Щороку спеціально до фестивалю ми варимо UA Tripel. Цього року він у нас більш етнічний, так би мовити, з нотками України. Ми подумали: якщо у Бельгії варять Tripel, то чому б не зробити українську версію? Цього року ми зварили UA Tripel з хріном – буде цікаво! Крім того, раджу скуштувати Lvivska Vesna – це пиво з карамельною ноткою і трішечки міцне – щоб гарно розслабляло! (сміється) А «Ватра» добре освіжить у спекотну погоду».

Saugatuck Brewing Company

США, Мічиган

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Saugatuck Brewing Company: Історія Saugatuck Brewing Company почалась 23 червня 2005 року — саме тоді була засновна пивоварня. Сьогодні пиво Saugatuck Brewing Company представлено у більш ніж 7 країнах світу та 11 штатах Америки. Пивовварня постійно створює нові стилі пива, а також має лінійку пива, яке випускає круглий рік. Тут варять  6 основних, 2 сезонні та різноманітні спеціальні стилі, які варіюються від Barrel Aged Imperial Stouts до сезонних IPA. 

PostEat: Доброго дня, вітаємо в Україні. Розкажіть, у чому особливість пива від Saugatuck Brewing Company? Адже ваше пиво відмітив Марко Черветті та рекомендував обов’язково скуштувати.

Saugatuck Brewing Company: Дякую. Нам дуже приємно чути, що наш продукт сподобався і Марко вам порадив його спробувати. Сьогодні на фестивалі зібралося дуже багато любителів пива − цікаво спілкуватися з ними та чути враження про продукт. Saugatuck Brewing Company – це порівняно молода пивоварня, яку відкрили в 2005 році, але 2014 року молочний стаут Saugatuck став світовим відкриттям на одній з пивних виставок у США. Сьогодні ми представляємо IPA – світле нефільтроване пиво з ароматом ялини, цитрусів та тропічних фруктів, а також темний та світлий Stout. Світлий – це новинка, біле пиво з фруктовим смаком та яскравим відтінком ванільного морозива. Якщо ви жодного разу не куштували пиво, спробуйте Neapolitan Milk Stout – темне пиво з ароматом вершкового морозива, легким відтінком цитруса та солоної вершкової карамелі, воно точно здивує вас!

Ботанічна пивоварня Fentimans  (Тоніки Fentimans)

Хексем, Нортамберленд, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Fentimans: Напої від ботанічної пивоварні (botanical brewery)  Fentimans є дуже популярними у всьому світі. Ботанічне пивоваріння — це відома технологія приготування напоїв вищої якості. Томас Фентіман, власник фірми Fentimans, отримав у 1905 році рецепт напою (botanically brewed ginger beer) від свого товариша у якості компенсації за те, що товариш не зміг віддати Томасові позику. Рецепт був таким: спочатку імбир мололи, потім поміщали в мідні котли з водою, де поступово доводили до кипіння. Потім рідину фільтрували, додавали найкращі трави, натуральні ароматизатори, цукор і пивні дріжджі  й ретельно перемішували. Рідина ферментувалася в дерев’яних бочках. Потім живе імбирне пиво зливали з бочок, і його можна було пити. (Прим. авт. Рецепт описано приблизно, для більш конкретизованої інформації слід проконсультуватись з виробниками). Спочатку Томас возив свій напій від дверей до дверей та продавав його людям. Його імбирне пиво зберігалося в зроблених вручну кам’яних ємкостях, з відтиском собаки Томаса на прізвисько Безстрашний. Імбирне пиво стало дуже популярним, і згодом на півночі Англії було відкрито кілька пивоварних та виробничих потужностей. Згодом компанія пережила важкі часи (навіть закрилася у 1960-х), але у 1988 онук Томаса Фентімана відновив сімейний бізнес. Сьогодні напої варять за тим же рецептом, що і в 1905 році, однак, деякі виробничі процеси були оновлені. Наприклад, була введена пастеризація для продовження терміну придатності напоїв. 

PostEat: Тонік — це один з двох ключових інгредієнтів для одного з найпопулярніших у світі коктейлів — джин-тоніку. У чому особливість тоніків Fentimans?

Fentimans: Fentimans – це англійські безалкогольні тоніки та лимонади, виготовлені із натуральних складників. Сьогодні я представляю різноманітні види тоніків: Curiosity Cola, Ginger Beer, Rose Lemonade, Tonic Water та інші. Цей продукт є відносно новим на українському ринку, але він дуже популярний у світі і має велику кількість різноманітних нагород. Сьогодні ви зможете покуштувати ці тоніки разом із джином – ми міксуватимемо цікаві коктейлі. Приходьте до нашого стенду!

Пивоварня Varvar brewery

Київ, Україна

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Varvar brewery: Varvar brewery — це київська пивоварня, заснована в травні 2015 року. В асортименті пивоварні — постійні сорти (наприклад, Milk Stout, Ipanema, Hoppy Lager), експериментальні сорти (Smoking Bo, White Stripes та інші), а також лімітоване пиво. Пінне від Varvar brewery ви можете спробувати у фірмовому барі пивоварні —  Varvar Bar

PostEat: У чому, на вашу думку, полягає значущість фестивалю Beermaster Day?

Varvar brewery: Beermaster Day або «День пивомайстра» – це фестиваль, завдяки якому «Сільпо» дає можливість як любителям, так і професіоналам пивоваріння познайомитися з величезною кількістю різноманітних сортів пива на одній локації в один час і за доступною ціною. Ми, пивовари, дуже тішимось, що «Сільпо» організовує цей фестиваль. Сьогодні ми представляємо пиво, яке ви не знайдете на полицях «Сільпо», але маєте можливість скуштувати у нас на кранах. Наприклад, у нас є пиво, настояне на помідорі – його ми рекомендуємо куштувати усім на другий день фестивалю у якості своєрідного розсолу. Також є пиво, яке у багатьох викликає асоціацію з брютом. Ще ми привезли пиво, витримане півроку на диких дріжджах та доброжене на яблучному соку. Саме тому це пиво декому нагадує сидр. Спробуйте і скажіть нам, чи так це насправді?

Олексій Волков,

шеф-редактор RestaurantNEWS EU

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

PostEat: Поділіться вашими враженнями від фестивалю: що встигли скуштувати?

Олексій: Сьогодні завдяки новій локації фестиваль став ще масштабнішим, ніж у минулі роки. За півгодини, що я тут знаходжусь, я ще не встиг багато скуштувати. Почав з бельгійців, скуштував кілька ламбіків. А ще спробував фруктове пиво; загалом, почав з м’яких, ароматних, неміцних сортів. Рекомендую скуштувати пиво Taras Boulba від пивоварні Brasserie de la Senne. Сьогодні на фестиваль приїхав сам пивовар Brasserie de la Senne, він із задоволенням розповідає про пивоварню та особливості пива – прекрасний привід почути про напій, який ви дегустуєте, і сказати пивоварові про свої враження!

Пивоварня Brasserie de la Senne

Моленбек-Сен-Жан, Брюссель, Королівство Бельгія

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Пивоварня Brasserie de la Senne: Це — бельгійська пивоварня від Бернара Лебека (Bernard Leboucq) та Іва Де Ба (Yvan De Baets) — людей, по-справжньому закоханих у свою справу. Вони працюють у невеликій пивоварні та поціновують традиційні способи пивоваріння: пиво має бути нефільтроване, непастеризоване, вільне від будь-яких добавок та зварене тільки з найкращої сировини. Бернар Лебек та Ів Де Ба познайомилися в травні 2002 року, під час Zinneke parade в Брюсселі, для якого Бернард створив тепер відомий в усьому світі Zinnebir. Вже наприкінці 2003 року чоловіки почали варити пиво, побудувавши пивоварню в Сінт-Пітерс-Леув (Sint-Pieters-Leeuw, комуна в провінції Фламандський Брабант, Фландрія, королівство Бельгія), на колишньому складі пивоварні Moriau. Пивоваря мала назву Sint-Pieter Brouwerij. Після двох років успішної роботи прийшов час розширювати пивоварню, тому чоловіки вирішили переїхати і здійснити свою мрію про створення пивоварні в Брюсселі. Щоб відзначити цю подію, вони вирішили назвати нову пивоварню на честь  річки у Брюсселі: Brasserie de la Senne. Облаштовувати нову пивоварню у місті довелося цілих 5 років, але з 22 грудня 2010 року пиво Brasserie de la Senne варять виключно у Брюсселі. У пивоварні є 5 постійних сортів, а також сезонні сорти, експериментальні та спеціальні сорти. Ви можете купити пиво міцністю 4,5, 6 чи 8%.

PostEat: Пиво від  Brasserie de la Senne дуже любить шеф Марко Черветті. Розкажіть, будь ласка, про його особливості. 

Brasserie de la Senne: Пивоварня Brasserie de la Senne знаходиться у Брюсселі. Власники цієї пивоварні – Бернар Лебек та Ів Де Ба – дуже пристрасні, якщо йдеться про пивоваріння, вони завжди хотіли створити свій власний пивний стиль, таке пиво, яке б сподобалося їм самим. Пиво від Brasserie de la Senne − нефільтроване, непастеризоване та без добавок. Бестселером пивоварні є білий ель Taras Boulba з освіжаючим ароматом. Варто скуштувати і Zinnebir з легкою гірчинкою, фруктовими нотами в ароматі та довгим післясмаком. Для тих, хто полюбляє насичені пивні смаки, підійде Jambe-de-Bois з 8% спирту та легкою гірчинкою. Це пиво присвячене бельгійській революції, саме тому воно таке міцне».

Пивоварні Het Anker Brewery та Brasserie La Binchoise

Мехелен, Антверпен та Бенш, Ено, Королівство Бельгія

 

Het Anker Brewery: у пивоварні варять пиво за рецептами XV  століття. Пивоварня була заснована у 1471 році спільнотою бегінок. Зараз це сімейний бізнес, що  успішно процвітає вже п’ять поколінь. У 1872 році пивоварню придбав Луї Ван Брідам (Louis Van Breedam), який у 1904 році перейменував її в «Het Anker» («Якір»). У 2010 році було побудовано і введено в експлуатацію повномасштабний лікеро-горілчаний завод — асортимент поповнився віскі. Серед продуктів, представлених у пивоварні, є, наприклад, Gouden Carolus Tripel — пиво, що в 2012 році отримало нагороду World’s Best Belgian-Style Tripel. Донині традиційні рецепти залишаються основою процесу пивоваріння, а різноманітність хмелю та трав надає пиву характерний смак і аромат.  Пиво від Het Anker сьогодні експортується у більш ніж 40 країн світу. 

Brasserie La Binchoise: історія пивоваріння на землі, де знаходиться Brasserie La Binchoise бере свій початок у проміжок з 1810 по 1826 рік, коли Андре Джозеф Пурбе (André Joseph Pourbaix), звернувся за дозволом відкрити пивоварний завод на ділянці землі у передмісті Сен-Поль, біля річки Самме (faubourg Saint-Paul, Samme river). З того часу назви та власники постійно змінювались — другий власник назвав пивоварню «Saint-Paul brewery – malt house», потім в 1912 році була створена компанія під назвою «Paternotte frères», в 1934 заснували кооперативну компанію «Brasserie des Alliés». В 1986 році Андре Граук (André Graux) вирішив виготовляти спеціальне пиво, слідуючи традиційним методам. Відновивши деяке обладнання, він поступово повернув пивоварню в експлуатацію. З 1987 року, успішно впровадивши свої власні методи пивоваріння, пивоварний завод почав продавати свої основні продукти: «Brune Tradition» (темно-червоне коричневе пиво) і «Blonde Tradition» (світле пиво), які тоді називали «Réserve de Marie de Hongrie» та «Fakir». У наступні роки було виготовлено також спеціальні сезонні сорти, такі як «La Spéciale Noël» («Різдвяне пиво») та «la Flora» («Весняне пиво»), а також пиво «1549». Андре Граук починав з домашнього бізнесу, але незабаром пивоварня переїхала до будівлі старої солодовні і швидко досягла комерційного успіху, здобувши у 1996 році перемогу на Чемпіонаті Світу з пива, пивоварня La Binchoise була нагороджена платиновою медаллю за «Spéciale Noël» та золоту медаль за «Bière des Ours». Згодом нові власники викупили акції пивоварні у її засновника та було зареєстровано ТОВ «La Binchoise». В результаті відбулось відновлення старого солодового будинку для прийому відвідувачів і відкриття таверни (ресторану), а також збільшення виробничих потужностей до 3500 гектолітрів на рік. Сьогодні пивоварня виробляє близько 8000 гектолітрів на рік, не тільки власних брендів пива, але і пива, виробленого за контрактами.

PostEat: Чим відрізняються пивоварні Het Anker та La Binchoise, які презентують своє пиво на сьогоднішньому фестивалі? Яке пиво від обох пивоварень ви порадите скуштувати в першу чергу?

Het Anker та Brasserie La Binchoise: Сьогодні у нас на стенді ви можете скуштувати пиво від двох бельгійських пивоварень. Сімейна пивоварня Het Anker розташована у місті Мехелен, тут варять пиво за рецептами XV століття, воно отримало високу оцінку критиків в усьому світі. Вважається, що від французької назви міста − Malines походить і вираз «малиновий дзвін», бо місто відоме своїми дзвонами. Друга пивоварня − La Binchoise − була заснована 1986 року подружжям Graux-Jauson. Сьогодні пиво цієї пивоварні відоме в усьому світі. Та, щиро кажучи, обидві пивоварні гідні бути представленими сьогодні на фестивалі. Якщо взяти пиво від Het Anker, то найперше я б куштував Gouden Carolus Classic – темне фільтроване пиво з цікавим насиченим смаком. А також скуштуйте Blond від La Binchoise – світле нефільтроване пиво з ніжною гірчинкою».

Пивоварня Uiltje Brewery

Гарлем, Королівство Нідерланди

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Пивоварня Uiltje Brewery: Місія пивоварні Uiltje полягає у тому, щоб варити дуже хороше крафтове пиво. Пивоварня варить нефільтрований лагер, шовковистий Hefeweizen і американський IPA, а також експериментує зі смаками та інгредієнтами. На сайті пивоварні клієнти можуть прочитати детальний опис кожного сорту пива та здійснити замовлення пива додому. Прямо на території пивоварні ви можете спробувати цікаві сорти пива, оскільки тут є taproom (пивниця)Також можна замовити кумедні футболки чи світшоти з логотипом улюбленої пивоварні — кумедною совою. 

PostEat: Яке пиво з лінійки пивоварні Uiltje ви порадите скуштувати тим, хто не п’є пиво?

Uiltje: Сьогодні до вашої уваги представлене пиво від нової пивоварні Uiltje з Нідерландів. Як бачите, на логотипі пивоварні зображена сова, а етикетки – ніби сторінки з американських коміксів. Це історія про насичене, міцне пиво, більш у класичному американському стилі. Місія пивоварні дуже проста й однозначна – варити дійсно класне і смачне пиво. Якщо ви, наприклад, не п’єте пиво, але опинилися на пивному фестивалі, раджу скуштувати наше пиво з полуницею – легке та освіжаюче, воно дуже подобається дівчатам!

Дистилерія Hayman’s

Лондон, Сполучене Королі́вство Великої Британії та Північної Ірландії

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Дистилерія Hayman’s: Починаючи з 1863 року, п’ять поколінь родини Hayman зберігають стиль True English Gin. Протягом цих 150 років вони дистилюють справжні англійські джини у серці Великої Британії — Лондоні, використовуючи сімейні прийоми і процеси, передані через покоління. На виробництві є три мідні котли (Marjorie (450 літрів), Karin (1000 літрів) та Miranda (140 літрів). У лінійці джинів від Hayman’s ви знайдете класичний London Dry, Hayman’s Family Reserve, Hayman’s Royal dock та інші не менш цікаві за своїми смаковими якостями напої. Ви можете також особисто приїхати на дистилерію, де вам проведуть екскурсію та покажуть процес дистиляції справжніх англійських джинів.

PostEat:  На вашому стенді сьогодні представлено 4 види джинів від Hayman’s. Розкажіть детальніше про кожен із них. 

Hayman’s Gin:  Цікаво, що на фестивалі цього року з’явився gin corner, де представлено різноманіття джинів, які гості можуть скуштувати та оцінити. Продукт, який я представляю сьогодні – це англійський джин від сімейної дистилерії Hayman’s, заснованої 1863 року. Вже п’ять поколінь родини виготовляють джин за старовинними рецептами. Сьогодні ви можете скуштувати класичний Hayman’s London Dry, для виготовлення якого з різних регіонів світу спеціально привозять 10 різних спецій і трав. Hayman’s Family Reserve – це той же London Dry, але витриманий в бочках з-під шотландського віскі. Рецепт Hayman’s Royal dock був придуманий в 1863 році для британського Адміралтейства. Hayman’s Sloe gin настояний на ягоді терену. Ягода ця є терпкою, але джин, настояний на ній, має дуже ніжний смак. Варто спробувати усі чотири представлені зразки».

Джин Tanqueray (Diageo PLC)

виник у Лондоні, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії

 на сьогодні виготовляється в Шотландії

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Джин Tanqueray: Це — марка джину, що виробляється компанією Diageo і продається по всьому світу. Хоча він виник у Лондоні, та зараз виробляється в Шотландії. Найбільш популярними джини Tanqueray є у США.  Хоча рецепт Tanqueray London dry gin є  комерційною таємницею, відомо, що джин  містить чотири рослинні продукти: ялівець, коріандр, дудник та локрицю. Tanqueray NO. TEN дистилюється 4 рази в перегонному кубі під назвою Tiny Ten. Під час перегонки до джину додають цитрусові, тому його смак дуже свіжий. На сайті Tanqueray ви знайдете рецепти простих та смачних коктейлів,  які з легкістю можна заміксувати вдома. 

PostEat: Компанія Tanqueray є однією з найвідоміших  світі. У чому особливість джинів від Tanqueray?

Tanqueray: Чарльз Тенкерей заснував компанію Tanqueray в 1830 році. Сьогодні на стенді ви можете скуштувати два джини від цієї компанії. Tanqueray London Dry Gin – класична база для всіх коктейлів на основі джину, він готується з 4 інгредієнтами: ялівцем, коріандром, дудником та локрицею. Tanqueray NO. TEN дистилюється 4 рази в перегонному кубі Tiny Ten. Під час перегонки до джину додають свіжий грейпфрут, лайм та апельсин, тому він м’який та цитрусовий, усім раджу. Сьогодні ми готуємо для усіх бажаючих джин-тоніки з різними інгредієнтами, щоб підкреслити і виділити смак джину. Чи не дивно мені презентувати джин на пивному фестивалі? Зовсім ні! На місці гостей фестивалю я була б приємно вражена тому, що окрім різноманітних сортів пива, тут можна скуштувати ще й джин.

Фото: PostEat \ Дар’я Ярош

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi