Фінал World Class Ukraine 2021: хто представить Україну на першому глобальному онлайн-чемпіонаті - PostEat

пошук

Фінал World Class Ukraine 2021: хто представить Україну на першому глобальному онлайн-чемпіонаті
30-04-2021 0 767


27 та 28 квітня відбувся український фінал конкурсу World Class Ukraine 2021, де було визначено найкращого бармена за версією World Class, який отримав можливість представляти Україну в глобальному фіналі міжнародного конкурсу.

Взяли участь у фіналі World Class Ukraine 2020-2021:

World Class — наймасштабніше і авторитетне міжнародне змагання серед барменів. Основними цілями конкурсу є розвиток коктейльної культури в світі, формування професійної барної спільноти, а також популяризація культури споживання алкоголю. Вперше конкурс відбувся в 2009 році, Україна вперше заявила про себе на World Class у 2017 році.

Оцінювали роботи учасників:

  • Надір Кучкаров — перший переможець українського конкурсу World Class 2017, барменеджер True burger bar і Hendrick’s bar.
  • Назар Макаров — переможець українського етапу World Class 2018, барменеджер BARVY та співвласник F.U.L.L. Bar.
  • Анастасія Гота — переможниця World Class Ukraine 2019, бар-менеджерка BEEF meat & wine.
  • Дмитро Коломієць — бренд-амбасадор Diageo Reserve в Україні, бартендер бару Parovoz SpeakEasy.

27 квітня відбулось два етапи: сліпа дегустація Diageo Reserve, де учасники мали впізнати категорії брендів і назви напоїв, опираючись на свій смак та досвід й етап Ketel One Challenge, на якому учасники продемонстрували свої навички на обрану тему zero waste (філософія скорочення продукування відходів) або використання локальних інгредієнтів. Другий день випробувань, що відбувся 28 квітня, розпочався з етапу Signature Challenge, на якому кожен учасник мав приготувати коктейль, що уособлює бартендера та його бар. Після цього учасники змагались у приготування коктейлів на швидкість в Speed Challenge.

Третє місце посів Олександр Тангелов (Pink Freud, Київ), друге місце зайняла Маруся Окучинська (Who & Why Drinkery, Київ). Титул World Class Ukraine 2020-21 Bartender of the Year, а також можливість представляти Україну на першому глобальному онлайн-фіналі виборов бармен і співвласник львівського бару Sino Experimental Андрій Осипчук.

Глобальний етап World Class мали провести у 2020 році в австралійському місті Сідней. Через пандемію коронавірусу конкурс відклали на 2021 рік і змінили місто проведення на Мадрид. Однак з огляду на нові хвилі пандемії у різних куточках світу глобальний фінал конкурсу World Class вирішили вперше провести в онлайн-форматі.

Фото: Facebook World Class

Читайте також:

World Class Ukraine 2020-2021: оголошено усіх фіналістів

World Class Ukraine 2020: новий формат конкурсу

World Class Global Final 2019: финал главного барного конкурса

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi