Найкращі товари для барів та барменів за версією Ukrainian Bar Awards - PostEat

пошук

Найкращі товари для барів та барменів за версією Ukrainian Bar Awards
17-06-2020 0 1083


Переможців першої Української Барної Премії 2020 оголошено 28 квітня, було визначено лідерів незалежного голосування у 17 номінаціях.

Редакція PostEat розповідає про загальну кількість учасників в кожній номінації, фіналістів в номінаціях та розкриває кількість отриманих домінантами балів.

У цьому матеріалі розповідаємо про фіналістів номінації «Товари для барів та барменів», партнер номінації — ірландське віскі Jameson.

В номінації «Товари для барів та барменів» представлені компанії та бренди, які активно використовується для забезпечення робочих процесів у барі. Загальна кількість номінантів: 19 брендів.

ТОП-5 компаній номінації «Команда бару»

Переможець номінації Bar Trigger 

Кількість голосів: 145

BarTrigger — інтернет-проєкт і шоу-рум барного обладнання, книг і аксесуарів для професійних барменів. Барний магазин дозволяє оцінити все обладнання в дії, працює шоу-рум, де можна власноруч випробувати інвентар. В магазині можна купити або замовити наймодніші, трендові і просто необхідні речі для вашого бару, й навіть сам бар. В асортименті представлені бренди з США, Великобританії, Японії, також є продукція під власним брендом BarTrigger. В каталозі ви знайдете барні ложечки, щипці, гейзери на пляшки, стрейнери, мадлери, сифони і сквізери, скляний посуд і млин для льоду, фартухи бармена, фартухи гігієнічні, а також багато інших атрибутів та інструментів. До каталогу BarTrigge потрапляють тільки зразки, які мають документи відповідності від виробників.

EasyFoam

Кількість голосів: 86

Easyfoam Quillaja Bark Bitter є альтернативою використанню яєчного білка в коктейлях, де необхідна пишна, щільна і глянцева пінка. В основі Easyfoam натуральний екстракт з кори вічнозеленого дерева Quillaja saponaria. Рослина багата сапонінами, поверхнево-активними речовинами, які й утворюють піну. Сапоніни містяться в багатьох рослинах і продуктах, які активно використовуються в харчовій промисловості, фармацевтиці та парфумерії. Easyfoam не містить алкоголю і глютену, підходить для веганів.

Parovoz Ice

Кількість голосів: 74

Компанія ParovozIce була заснована в 2016 році. Основною ідеєю створення компанії була мета виведення на ринок якісного продукту для споживачів в сфері HoReCa, але на даний момент є компанією представленою і в ритейлі. Зараз компанія динамічно розвивається в масштабах всієї України. Основна перевага — це не тільки найвища якість продукту, новітнє обладнання та прогресивний технологічний процес, але і те, що проєкт виріс із барної індустрії (Parovoz Speak Easy Bar). Завдяки цьому компанія добре розуміючи потреби ринку, першою впровадила стандарти різання льоду на ідеально рівні брили, кубики, бруски.

Форвард

Кількість голосів: 64

Компанія «Форвард» спеціалізується на комплексному оснащенні професійним посудом та інвентарем готелів, ресторанів, кафе, барів, фаст-фудів, супермаркетів, розділювальних та кондитерських цехів. У широкому асортименті представлений фарфор, роздатковий, допоміжний, кондитерський, барний інвентар, професійні ножі, гастроємності, дошки обробні, таці, термоконтейнери, інвентар для виїзних банкетів, фуршетів, столові прибори. В каталозі компанії представлений професійний посуд для ресторанів і барів від найвідоміших європейських виробників. Весь професійний інвентар для ресторанів та барів має сертифікати якості, виготовлений з екологічно чистого матеріалу і відповідає світовим стандартам якості.

barta.design

Кількість голосів: 57

Barta — це український виробник барного інвентарю, який заснували професійні бармени. Зібравши роки досвіду у барній сфері та дизайні, драйв від результату, авантюризм у пошуку нових рішень та бажання привнести до барної культури дещо справжнє, функціональне та естетично приємне, з 2017 року команда почала створювати барні інструменти. Назва виробника походить від назви гуцульського інструмента бартка. Зараз на сайті barta.design можна замовити піку для льоду за запатентованою технологією, клеймо для льоду, пресформу для льоду та авторську коктейльну чашку.

Фото: Facebook Bar Trigger, EasyFoam, Parovoz Ice, Форвард, Barta.

Матеріал підготовлено за підтримки Ukrainian Bar Awards

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi