Голова WCK та посол США відвідали виробництво і склади фонду GoodWill у Києві - PostEat

пошук

Голова WCK та посол США відвідали виробництво і склади фонду GoodWill у Києві
02-06-2022 0 585


Сьогодні, 2 червня, голова міжнародної благодійної організації World Central Kitchen Хосе Андрес і посол США в Україні Бріджит Брінк відвідали виробництво і склади Благодійного Фонду «GoodWill» у Києві, де зустрілись з засновниками GoodWill Тетяною Шуляк та Михайлом Парапаном.

Благодійний Фонд «GoodWill»  — один з найбільших фондів, що безпосередньо працюють з WCK — зусиллями своєї команди, змогли організувати масштабне і системне постачання гуманітарної допомоги у постраждалі реніони України. Робота розділена по декільком напрямкам — закупівля та постачання гарячої їжа від ресторанів; закупівля, формування та постачання продуктів для продуктових наборів (розрахованих на тиждень на одну особу); закупка гігієнічних засобів першої необхідності.

Міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen з початку війни активно допомагає Україні у перемозі над ворогом. Сотні тисяч українців, які постраждали від жахіть війни, щодня отримують таку необхідну зараз гуманітарну допомогу — гарячу їжу, продуктові набори, тощо. Це можливо, зокрема, завдяки волонтерам Благодійного Фонду «GoodWill» та участі World Central Kitchen.

Михайло і Тетяна показали послу США та голові WCK всі процеси виробництва та безпосередньо познайомили з роботою «GoodWill». Також вони повністю занурили пані Брінк та пана Андреса в усі поточні процеси: подивились склади, познайомились з командою, разом пакували набори, навіть носили мішки з картоплею.

«Наша велика родина сьогодні поповнилась новими друзями! Посол США, чарівна людина, Бріджит Брінк, зі своєю командою завітала до нашої родини GoodWill WasGood, Зібрала з нами тижневий продуктовий набір, який сьогодні відправиться разом з 8999 продуктовими наборами по всій Україні, до постокупованих територій! Хосе, World Central Kitchen дякую, що ми єдина родина!«, — відмітили Тетяна Шуляк і Михайло Парапан. 

Додамо, неприбуткова організація World Central Kitchen відповідає за забезпечення людей їжею у зонах стихійного лиха та військових дій. Організацію у 2010 році заснував іспансько-американський шеф Хосе Андрес, тоді організація забезпечила їжею жертв землетрусу в Гаїті. 

Хосе Андрес народився в Іспанії і зробив кар’єру шеф-кухаря та ресторатора у США. Його заклади працюють у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Вашингтоні. Упродовж останніх дванадцяти років Андрес допомагає всім, хто цього потребує. Команда World Central Kitchen встигла попрацювати на Гаїті, в Пуерто-Рико, Домініканській Республіці, Нікарагуа, Перу, Камбоджі та Кубі. Після російського вторгнення Україна стала наступною країною, яка потребує допомоги World Central Kitchen.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi