Міжнародну мережу піцерій в Україні звинуватили в ухиленні від сплати податків на ₴75 млн - PostEat

пошук

Міжнародну мережу піцерій в Україні звинуватили в ухиленні від сплати податків на ₴75 млн
17-12-2020 0 561


«ОЗП здійснювала свою діяльність задля ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах під час надання послуг мобільного харчування під відомим міжнародним брендом», — сказано у повідомленні Державної фіскальної служби України.

Згідно з повідомлення служби у фейсбук в офісах та на складах мережі піцерій провели обшуки та вилучили цифрові носії, чорнові записи, фінансово-господарські документи та готівку. Організацію звинувачують у ненадходження до бюджету коштів на загальну суму понад 75 млн.

Далі пряма мова:

«Правоохоронці викрили менеджмент мережі піцерій в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. За словами т.в.о Голови ДФС України Дмитра Сосиновича, в результаті проведеної спецоперації співробітники ДФС у м. Києві під час обшуків офісних та складських приміщень виявили та вилучили цифрові носії, чорнові записи, фінансово-господарські документи та готівкові кошти.

Попередньо встановлено, що організована злочинна група здійснювала свою діяльність задля ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах під час надання послуг мобільного харчування під відомим міжнародним брендом.

Фактично, службові особи одного з ТОВ, діючи у складі організованої групи, протягом тривалого періоду здійснювали на території України реалізацію товарно-матеріальних цінностей через стаціонарні магазини та інтернет-магазин та приховували реальні обсяги отриманого доходу використовуючи підконтрольних фізичних осіб-підприємців, дохід яких фактично повинен був декларуватися ТОВ. Це призвело до ненадходження до бюджету коштів на загальну суму понад 75 млн. грн».

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi