Новий заклад. Київ: атмосферний грузинський ресторан «Грузія-фільм» на Великій Житомирській - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: атмосферний грузинський ресторан «Грузія-фільм» на Великій Житомирській
21-10-2020 0 842


Назва: «Грузія-фільм»

Де: вул. Велика Житомирська, 40

Формат: ресторан грузинської кухні

Години роботи: 11:00–23:00

Бюджет: ₴₴

На початку жовтня відкрився в центрі міста відкрився ресторан грузинської кухні «Грузія-фільм». Заклад знаходиться на локації ресторану «Тургенеф». В ресторані обіцяють перенести гостя у Тбілісі кінця XIX — початку XX століття: квеврі у винному льоху, афіші найвідоміших грузинських фільмів, винні бочки, грузинські вуличні ліхтарі, смачні страви на компанію.

«Грузія-фільм» — це атмосферне місце про справжні смаки Грузії. Це про фермерські грузинські сири та м’ясо. Про тонкі аромати зелені та спецій. Про спогади і найтепліші асоціації. Про те, як вперше спробував справжні соковиті хінкалі, пряний ткемалі і ароматний хачапурі. Про іскристі краплі грузинського вина в келиху. Про гарний настрій», — зазначають у закладі.

В ресторані можна обрати столик в основній залі на 36 місць та на затишній веранді на 24 місця. Для особливих свят в закладі є дві банкетні зали — велика для 24 гостей та мала на 10 гостей. Середній чек на обід у ресторані «Грузія-фільм» від 200 грн, за вечерю від 600 грн. Банкет можна організувати від 800 грн за людину.

Оскільки «Грузія-фільм» сімейний заклад, тут розробили дитяче меню та облаштували дитячу кімнату. Для дітей та дорослих в ресторані проводять майстер-класи від шефа на відкритій кухні. Незабаром в закладі будуть відбуватись виступи музикантів та вокалістів, трансляції фільмів та буде доступна послуга кейтерингу.

Дещо з меню:

  • лобіо з горіхами та гранатом на кеці – 95 грн,
  • баже – 132 грн,
  • еларджі – 140 грн,
  • суп з міні-хінкалі – 115 грн,
  • оджахурі – 145 грн,
  • люля-кебаб з індички з сиром – 125 грн/100 г,
  • хачапурі по-імеретинськи – 132 грн,
  • кубдарі з рубленим м’ясом – 150 грн.

Фото: «Грузія-фільм»

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi