Новий заклад. Київ: тематичне бістро Politehnikum на Шулявці - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: тематичне бістро Politehnikum на Шулявці
26-01-2021 0 792


Назва: Politehnikum

Де: пр-т Перемоги, 45

Формат: бістро

Бюджет: ₴₴

Нове бістро Politehnikum розпочало роботу 26 січня на Шулявці. Назва обрана не випадково, адже заклад знаходиться в центрі студентського життя Києва — поруч розташовані Київський політехнічний університет, Національний медичний університет імені О. Богомольця і ​​Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана. Politehnikum є новим проєктом команди, яка працювала на запуском dine-in ресторану Follower на площі Льва Толстого.

Основним елементом дизайн-концепції бістро стала ідея космосу. Працюючи над дизайном приміщення, архітектори зберегли історію будівлі: реконструювали історичне ліплення сталінської епохи на стелі закладу, стіни приміщення із червоної цегли та залишили дерев’яну балку, закладену в 1945 році.

Нове бістро Politehnikum двоповерхове, займає площу 550 кв.м  із загальною посадкою 180 місць. На першому рівні реалізований формат бістро з комунальним столом, а також кілька окремих посадочних зон загалом на 86 місць. Другий поверх є рестораном з повноцінним меню і авторською картою коктейлів. Сходовий проліт між першим і другим поверхами прикрасила street art картина київського художника Олександра Корбана, що символізує астронавта, який спостерігає з космосу за танучіми льодовиками Землі. Ще один арт-об’єкт бістро — стилізація Місяця, як єдиного супутника планети Земля.

 

Кухню в бістро побудували на тренді швидкого, але здорового повноцінного харчування. Інтернаціональна кухня закладу поєднала страви американської, італійської та японської кухні, якими можна поснідати, пообідати та повечеряти. Також пропонують натуральну каву власного обсмаження, велику карту власних десертів, до яких пропонують авторське меню коктейлів.

Дещо з меню:

  • американський політехнічний сніданок–128 грн,
  • Politehnikum Brand New Burger – 229 грн,
  • справжній бурітос – 89/159 грн,
  • тальята гриль із запеченою картоплею та сирним соусом – 399 грн,
  • рол «Зелений дракон» з грушею та крабовим м’ясом – 185 грн,
  • піца з італійською мортаделлою, шпинатом, фісташками – 210 грн.

Фото: Politehnikum

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi