Новий заклад. Київ: Philadelphia від Дмитра Борисова на проспекті Перемоги - PostEat

пошук

Новий заклад. Київ: Philadelphia від Дмитра Борисова на проспекті Перемоги
18-05-2020 0 1004


Назва: Philadelphia roll&bowl

Де: проспект Перемоги, 3

Формат: суші-ресторан

Бюджет: ₴₴.

Третій заклад Philadelphia від Дмитра Борисова розпочав роботу на проспекті Перемоги — поки що у форматі доставки та самовивозу. Тут готують роли та боули. Традиційно кожну страву пропонують у чотирьох варіантах: з лососем, тунцем, вугрем або тигровими креветками. Роли Філадельфія коштують 159 грн, Філадельфія-максі — 198 грн, роли Дракон — 169 грн, філа-макі — 129 грн. Боул з кіноа, авокадо, крем-сиром та лососем коштує 98 грн. Готують і сети ролів: наприклад, WOW Phila Set — кілограм ролів Філадельфія з тигровими креветками, вугрем, тунцем і лососем — обійдеться у 499 гривень.

До страв пропонують взяти вино (169 грн за пляшку) або пиво (від 39 грн). Пізніше меню суттєво розширюватимуть: планують додати локшину WOK, стейки з лосося і тунця на грилі, сендвічі та ще більше ролів: зокрема, роли темпура та популярні роли без рису.

Після карантину Philadelphia зможе приймати гостей у просторому залі, розрахованому на 48 посадкових місць. В інтер’єрі використали велику кількість неонових елементів, але основний акцент — на відкритому суші-барі. Також планується літня тераса на 20 гостей вона — запрацює незабаром.

Philadelphia на проспекті Перемоги працює на умовах франшизи. Всього формат наразі нараховує три заклади: ще один знаходиться на Шота Руставелі, інший — у фудхолі Lavina Mall.

Фото:  Philadelphia roll&bowl

Сподобався матеріал? Підтримай нас донейтом на Patreon, щоб читати більше!

Читайте також:

Дмитро Борисов пояснив, чому не працює з доставками Glovo та Uber Eats

Дмитрий Борисов подвел итоги первого месяца карантина

Кур’єр дня: ресторатор Дмитро Борисов доставляє їжу на своїй Tesla

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi