Павло Гук гість одинадцятого епізоду подкасту «Реве та стогне ресторатор» - PostEat

пошук

Павло Гук гість одинадцятого епізоду подкасту «Реве та стогне ресторатор»
28-03-2023 0 759


У цьому епізоді ведучі Лейла Туваклієва та Сашко Боїм поспілкувались з Павлом Гуком —  співзасновником винного бару та бістро Pure & NaiveПоговорили про подвійний формат Pure & Naive, заробіток на вині та фудкост в цілому. Павло розповів про свій IT-підхід в ресторанному бізнесі та плануванні, як розвиває свій смак та слідкує за трендами. 

Подкаст доступний на всіх подкаст-платформах та Youtube-каналі Poster для прослуховування. 

Додамо, «Реве та стогне ресторатор» — це перший український подкаст про ресторанний бізнес від компанії з автоматизації закладів Poster.

Першою гостею була рестораторка Аня Завертайло, потім ведучі поспілкувались з шефом Іллею Сьоміним. Героєм третього епізоду ресторанного подкасту «Реве та стогне ресторатор» став ресторатор Ігор Сухомлін, а в п’ятому епізоді спілкувались з ресторатором Алексом Купером.

В шостому епізоді гостей був шеф Міралі Ділбазі. Кавовий екперт Фелікс Безрук став гостем сьомого епізоду подкасту «Реве та стогне ресторатор», а у восьмому подкасті спілкувались зі співвласниками львівських кафе-кондитерських Андрієм та Танею Микитин. В дев’ятому подскасті спілкувались про карʼєру кухаря й закордонний досвід з ресторатором Володимиром Ярославським, а в десяткому епізоді героєм став шеф-кухар Євген Клопотенко.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi