Пити стали більше: за 27 років кількість спожитого у світі алкоголю виросла на 70% - PostEat

пошук

Пити стали більше: за 27 років кількість спожитого у світі алкоголю виросла на 70%
13-05-2019 0 236

Автор


Учені з Технологічного університету Дрездена провели масштабне дослідження щодо споживання алкоголю у світі.  Для цього вони проаналізували дані з 1990-го по 2017 рік, та зробили прогноз до 2030 року. Цифри шокуючі: у світі рівень спожитого алкоголю виріс на 70 %. Одна з причин полягає у тому, що нас просто стало більше, але кількість спожитого алкоголю на душу населення теж збільшилася.

Картина споживання алкоголю дуже неоднорідна. Наприклад, стрімке зростання споживання відбулося переважно за рахунок В’єтнаму, Індії, Китаю. Вчені пов’язали це з покращенням матеріального стану мешканців. У європейських країнах рівень споживання практично стоїть на місці, при цьому є тенденція до зниження. Якщо говорити окремо про Східну Європу, то пити тут стали набагато менше.

Рекордсменом Європи і світу зі споживання алкоголю стала Молдова. Тут доросле населення випиває у середньому  15 л чистого спирту на людину за рік. Найменші показники у Кувейті – це 0,005 л за рік. Середньосвітовий показник – 6,5 л.  Щодо прогнозів, то учені вважають, що споживання алкоголю і надалі ростиме.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi