Японці відкрили заклад у Львові, який спеціалізується на оніґірі - PostEat

пошук

Японці відкрили заклад у Львові, який спеціалізується на оніґірі
15-03-2023 0 324


Японці відкрили у Львові “Tokyo Sushi Ball”, який спеціалізується на оніґірі. Про це у Facebook розповів ресторанний маркетолог, автор ресторанних концепцій, співзасновник ГО «Інститут галицької кухні» галицької кухні Всеволод Поліщук.

За його словами, кілька японців приїхали до Львова як волонтери, а зараз відкрили перший у місті “Tokyo Sushi Ball”, який спеціалізується на оніґірі. Заклад розташований в магазині Могорич біля Привокзального базару.

“Японців мені, якщо чесно, шкода. Вони дуже старалися зробити все якісно, але при цьому дешево, і це їм трохи шкодить. Хто не пам’ятає, у Токіо Суші Бол подають онігірі. Це такі собі мішечки з рису та норі, які огортають начинку не по колу, а з усіх боків.

Начинка ця у ТСБ смачна. Післясмак і загалом відчуття після споживання онігірі та місо — приємні. Але. Післясмак відчувається краще, ніж смак під час споживання їжі, бо начинки дуже мало. Відверто зізнаюся, я не знаю, якими онігірі мають бути насправді. Люди кажуть, що такі вони й бувають у Японії. Але на мій український смак я б краще заплатив за онігірі з куркою теріякі не 97 гривень, а 150, але щоб там було при цьому удвічі більше курки. І крім місо залюбки б замовив ще додатковий соус.

Ну й відкривав би я такий заклад десь поближче до модних новобудов чи IT офісів, або принаймні біля універів, а не на Привокзальному. За годину в заклад заглядало людей з 5, розуміли, що там більше не вип’єш попіісєт, і виходили. Всі два столи відвідувачів у цей час були рестораторами, які прочитали про заклад у мене чи в Аврори Огородник”,розповів Всеволод Поліщук у Telegram. 

Також він додав, що індуси з Lotus Zaika India Ka повернулися у Львів, і знову годують індійськими стравами на Пекарській.

“Ще один класний заклад відкрився в ЖК, це тренд, який я обіцяв у січні, він працює. Your sarra в Авалоні на Мазепи – типове міське кафе з ізраїльським акцентом”, — підсумовує ресторанний маркетолог.

Фото: Facebook Всеволод Поліщук

Читайте також: 

У Вінниці пройде свято виноробів Vinnytsia Wine Days

На станції «Академік Вернадський» встановили артінсталяцію «Дім. Спогади»

Юрій Ковриженко долучиться до відкриття нового ресторану на Сейшелах

 

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi