Cocktails. Connecting. Початок нової ери коктейлів у Split - PostEat

пошук

Cocktails. Connecting. Початок нової ери коктейлів у Split
29-03-2019 0 2661

Автор


Нова коктейльна карта клубу Split стартувала. Новий рівень коктейльної культури задано. Команда барменів клубу Split презентувала нову коктейльну карту у нетиповому форматі. Три розділи – 21 коктейль – безліч відчуттів. 28 березня на вечірці-презентації запрошені гості дегустували напої за баром разом із солодкими закусками кенді-бару від кондитерів клубу.

Усі коктейлі представлено у трьох розділах. Оскільки ф’южн-ресторан пропонує трендову паназіатську кухню, то коктейлі із першого розділу нового меню «Asian Vision» гармонійно доповнюють страви від шеф-кухаря Романа Щурка, а також смакують самостійно. Другий розділ – «Impressive», і його назва говорить сама за себе. Коктейлі настільки вражають, що, в першу чергу, їх хочеться випити очима – стильні подачі викликають стовідсотковий wow-ефект. «Right Place, Right Time» – останній розділ для несподіваних бажань, які виконуються при виборі напою саме звідси. У коктейлі з цієї частини меню бармени зробили акцент на локальні інгредієнти та їх мікс із іншими знайомими гостям компонентами.

Новину про презентацію почув весь Львів і не тільки! За баром, окрім постійних гостей клубу, були й нові, серед яких відомий барний експерт та блогер Артем Травкін. Упродовж вечора атмосферу підтримували музичні сети DJ Ігоря Ковальського, а бармени робили нові коктейлі знову і знову, і навіть по декілька повторів. Це означає одне – коктейльна карта показала себе з кращою сторони і відтепер з новими пропозиціями чекатиме кожного прихильника барної культури у Split.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi