Новий заклад: у Києві відкривається Salo Bar з автентичними українськими стравами - PostEat

пошук

Новий заклад: у Києві відкривається Salo Bar з автентичними українськими стравами
18-04-2019 0 2691

Автор


Заглавна фотографія: Salo Bar.

Як ми вже повідомляли раніше, в торговому центрі Арена Сіті (вул. Басейна, 1-3/2) з’явився новий ресторан Salo Bar. Якщо ви любите сало так, як засновники цього закладу, то не пропустіть офіціне відкриття у четвер 18 квітня о 19:00. У четвер та п’ятницю на честь відкриття обіцяють пригощати первачком та потапчиком, але для цього необхідно назвати секретний пароль: «Сало понад усе». Тут на відвідувачів чекають найзнаменитіші традиційні українські смаколики. Основа меню – сало. Власники закладу щиро зізнаються національному продукту у коханні та вважають, що сала забагато не буває. У Salo Bar є солене, копчене, в’ялене сало, з проріззю, з паприкою, з чорним перцем і т.д.

На перше у новому закладі будуть подавати борщ – полтавський з півнем та галушками, старокиївський на квасі, фірмовий у хлібові та закарпатський бограч. У меню представлені кілька видів вареників за автентичними рецептами, млинці, деруни, пиріжки. М’ясо та рибу у Salo Bar запікають у дров’яній печі.

Заклад розрахований як на туристів, так і на поціновувачів рідної української кухні. У інтер’єрі Salo Bar поєднаний сучасний стиль з національними елементами.    

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Фото: Salo Bar.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi