Оновлена коктейльна карта Café L'etage - PostEat

пошук

Оновлена коктейльна карта Café L'etage
02-08-2017 0 1825

administration

Автор


Щоб не переставати дивуватися і радіти життю, потрібно куштувати щось нове, а не пити кожного вечора джин із тоніком. Ресторан Café L’etage представляє оновлену коктейльну карту, яка включає нові мікси та комбінації. Фаворит світських тусовщиків Aperol Spritz із класичним венеційським смаком та цитрусовими нотками кумквату. Квітковий sour зі смаком ялівцю, солодкий херес і тонізуючий аромат розмарину – така формула спокусливої Rose Mary. Дещо брутальна Margarita Grill приготована з витриманої текіли та лікеру «Амаро», подається з лимонами гриль.

Пара крапель горіхового біттера та п’янкий аромат горіхової кори (якою спеціально перед подачею обкурюють келих) додають суворості характеру Rusty Nail, що готується з шотландського віскі Monkey Shoulder та лікеру Drambuie з додаванням меду, шафрану, ванілі. Та справжній чоловічий характер має кисло-солодкий коктейль Cartier. Міцні аргументи Cartier включають: французький коньяк Baron Otard VS, трав’яний лікер Benedictine, біттер Peychaud’s, житній віскі Bulleit. Зверху Подається з грайливою мараскіновою вишнею в сиропі Luxardo.

І літній бестселер – Glenfiddich Sour. Поєднання віскі Glenfiddich з яскраво вираженими нотами ванілі та імбиру та горіхового біттеру, оповитих насиченим і проникливим ароматом ванілі (перед приготуванням келих спеціально обкурюють паличкою ванілі).

А також у меню Café L’etage ви знайдете безперечні хіти цього літа – лимонади. Свіжі і сміливі новинки: тархун-яблуко,імбирно-полуничний, обліпихово-маракуєвий та огірковий.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi