22 квітня в Києві відбудеться Ukrainian Gastro Show 2024 - PostEat

пошук

22 квітня в Києві відбудеться Ukrainian Gastro Show 2024
29-03-2024 0 517

Партнери

Автор


22 квітня в Києві відбудеться Ukrainian Gastro Show 2024  — традиційна професійна подія для гастроспільноти України та всіх, хто цікавиться розвитком сучасної української кухні. Тема заходу цього року — «Зв’язок». Саме вона дозволить учасникам події зануритися у світ українських смаків та дослідити зв’язок їжі з нашою спадщиною, культурою, історією, ідентичністю, суспільством та світом. 

Цьогоріч на сцені Ukrainian Gastro Show провідні шефи, ресторатори та гастродослідники презентують найкращі кейси у роботі з українською гастрономічною спадщиною і підкажуть нові шляхи та підходи у роботі з українськими стравами й продуктами. Під час виступів і майстер-класів у вас буде змога познайомитися з їх напрацюваннями, а також дізнатися, як залучати до закладу нових відвідувачів та об’єднувати навколо їжі найрізноманітніших людей. Тож теми і блоки, які розглянемо і про які поговоримо: 

  • топ рідких страв у ресторанному меню;
  • смаки, страви та історія кримськотатарської кухні;
  • культурний код через страви й смаки відомих людей;
  • традиційні продукти – нові смаки;
  • солодкий сніданок українського ранку.

Цей досвід буде корисним всій гастроспільноті та дотичним до індустрії гостинності фахівцям: кухарям, шеф-кухарям та су-шефам, власникам закладів, технологам, фудблогерам та гастроентузіастам. Організатори також потурбувалися й про те, щоб подія була корисною працівникам закладів, які спеціалізуються на кухнях різних країн, але зацікавлені в інтеграції в меню українських страв чи продуктів, а також готові створювати спеціальні українські меню чи концепти тематичних званих обідів. Ukrainian Gastro Show традиційно стане майданчиком із інсайтами, порадами та майстер-класами від провідних шефів, а також забезпечить новими знайомствами та якісним нетворкінгом. Учасникам події також надається доступ до презентацій та рецептів спікерів.

Важливо відмітити, що організатори Ukrainian Gastro Show, а саме експерти подій гостинності – компанія Hoteliero, зробили невід’ємною частиною своїх подій благодійну допомогу та підтримку тих, завдяки кому є змога проводити подібні заходи. Hoteliero підтримує Superhumans Center, тож відвідуючи Ukrainian Gastro Show та інші події гостинності Hoteliero, ви допомагаєте пацієнтам Центру. У цій синергії всі разом ми розвиваємо нашу індустрію гостинності та робимо маленькі добрі справи для великих людей. 

Тож чекаємо на вас! І мріємо про те, щоб наш зв’язок посилювався, українська гастроспільнота розвивалася і розбудовувалася, і щоб сучасних та цікавих закладів з українським меню ставало більше – як в Україні, так і поза її межами. Побачимося Ukrainian Gastro Show 2024!

 

Спікери, програма та квитки – за посиланням.

 

Текст та фото надані партнером.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу.

Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi