Проєкт «Всі. Свої» проведе Найбільший сирний маркет 12–13 вересня - PostEat

пошук

Проєкт «Всі. Свої» проведе Найбільший сирний маркет 12–13 вересня
03-09-2020 0 421

Партнери

Автор


Перший сирний маркет проєкт «Всі.Свої» провів у 2019 році: тоді за два дні 30 000 гостей спробували 300 видів сирів від 35 найкращих сироварень країни. Загалом відвідувачі івенту купили 2 000 кг сиру. Цього року Всі.Свої планують повторити успіх та провести Найбільший сирний маркет 12–13 вересня.

«Минулорічний sold out дійсно надихає, тому українські сировари почали готуватися до сирного маркету заздалегідь. Будуть як улюблені класичні смаки, так і цікаві новинки. І, звісно ж, усе те, що смакує з сиром найкраще — від соусів та варення до крафтового алкоголю»,— розповідає засновниця проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

Шукаємо свій сир

На локації буде представлена продукція крафтових сироварів, де кожен зможе обрати сир на свій смак та на власні очі побачити різноманітність продукції сироваріння. Організатори зібрали більше 30 сирних брендів з усієї України — від Києва до Одеси, від Поділля до Закарпаття. М ‘які та тверді, з білою та голубою пліснявою, затяжні та розсольні, витримані та молоді — сирів буде справді багато. Рекомендуємо спробувати класичні та авторські витримані сири від бренду «Ремісничий сир з Бердичева», козині сири з блакитною пліснявою від StreKoza, сири з білою пліснявою від «СИРОМАН». А любителям грилю «СирКум» запропонує халумі — найсмачніший сир для смаження.

Будуть на маркеті й «сюрпризи» для поціновувачів нестандартних смаків:

  • Халумі з малиною від «СирКум»
  • Коров’ячий з коноплею від Cheesemania
  • Адигейський сир з буйволиного молока від ферми «Карпатський буйвіл»

Окрім того, гості маркету зможуть купити вино та алкогольні напої, солодощі, м’ясо та соуси, корисні перекуси та сніданки, а ще кухонні дощечки — близько 70 брендів представлять на маркеті продукцію, яка ідеально пасує сиру. Радимо не пропустити в ‘ялені сливи від TM Targoni, с иродавлені олії від Waily organic food та а лкогольні джеми від LiCKme.

Безпечний маркет

Всі. Свої потурбувалися не лише про розмаїття сирів, а й про безпеку. На маркеті пам’ятають про здоров’я гостей та учасників і дотримуватимуться правил:

  • всі бренди-учасники перебувають за захисними екранами та працюють у
  • рукавичках;
  • вхід — лише у масках;
  • обов’язковий скринінг температури;
  • достатня кількість антисептиків;
  • обмеження кількості відвідувачів, які одночасно перебувають у приміщенні;
  • дезінфекція поверхонь і додаткові прибирання.

Де? Коли? Скільки?

Сирний маркет пройде 12–13 вересня, в Києві, на Десятинній, 12.

Купити сир і до сиру можна буде з 10:00 до 20:00 години.

Вхід вільний.

Фото: надані «Всі.Свої», а також Facebook Ремісничий сир p Бердичева,  StreKozaСИРОМАНСирКум,  Cheesemania, Карпатський буйвіл

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi