Стритфуд заклади Києва: нові локації для смачного літа - PostEat

пошук

Стритфуд заклади Києва: нові локації для смачного літа
10-06-2024 0 332


Про нові стритфуд заклади Києва розповідає редакція PostEat. Вуличні фудкорти, фудтраки та гастроточки в Києві пропонують безліч цікавих ідей для швидкого та смачного перекусу. Цього року в столиці з’явилися нові стрітфуд локації, які вже встигли завоювати серця містян. Бутерброди, авторська шаурма, бургери та хот-доги і навіть корейський стритфуд – у Києві можна знайти все, що забажає ваша душа. Тож, вирушаємо у гастрономічну подорож новими стритфуд локаціями Києва.

Мева спот | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Олександра Олеся, 4а

Години роботи: щодня з 11:00 до 22:00

Дещо з меню: шаурма гірчична яловичина класична — 190 грн, бургер Мева з філе морського окуня панко — 300 грн, хот-доги Олдскул з баварською сосискою — 180 грн, цибулеві кільця в клярі фрі — 130 грн, піца чізі-чізi — 270 грн.

Деталі: «Мева» — новий заклад від співвласників кількох найбільших закладів мережі Escobar Юлії Панець, Владислава Сипячова та Дениса Копилова. Інтер’єр вражає своєю неймовірною стелею, яка нагадує хвилювання моря, скляними блоками із підсвіткою, порогами, столом із серф дошки та шезлонгом. Це все йде від концепту «Меви» – український діалект слова “чайка”. Меню має 4 головні напрямки: хот-доги, шаурма, бургери, піца і доповнюється закусками та крафтовими напоями. Можна замовити фірмовий бургер Мева з філе морського окуня панко, слайсами свіжого огірка та соусом тартар.

NUNU | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Ярославів Вал, 30/18

Години роботи: щодня з 11:00 до 22:00

Дещо з меню: шаурма з куркою тікі масала – 175 грн, шаурма зі засмаженим сиром – 175 грн, хумус з понзу та солодким чилі – 120 грн, пряний рис з яловичиною – 299 грн.

Деталі: Четверта локація NUNU відкрилась в самому центрі столиці на Ярославому Валу в березні — це заклад нової хвилі з оригінальною шаурмою від київського шефа Юрія Нікітюка. Тут міксують кухню Близького Сходу та Азії. Відмовились від традиційного вертела, класичних білого та червоного соусів, а також капусти. Замість цього роблять шаурму за авторським баченням, не прив’язуючись до якихось стандартів. До шаурми додають багато свіжих овочів та таких інгредієнтів, які ви не звикли бачити в шаурмі — овочева сальса, горіхова тхіна, кінза, горіхи та хумус. Інші локації працюють за адресами: Княжий Затон, 4, Контрактова площа, 1, Шота Руставелі, 11.

Street Kim | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Богдана Хмельницького, 9-А

Години роботи: щодня 12:00-22:00

Дещо з меню: намулі — від 115 грн, сирна монета — 150 грн, корндог з соискою — 150 грн, манду — 325 грн, рамьон від 255 грн, ufo-бургер — 365 грн, токпоккі класичні — 285 грн, хотток — 115 грн.

Деталі: Біля «Театральної» відкрили корейський стрітфуд Street Kim з фотобудками Kim Click — топ-лист з меню ринків Сеула. Новий концепт від власників корейського барбекю Kim Kimchi BBQ не лише про їжу з дорам і k-pop плей-листи, тепер тут можна зробити швидкі фотоспогади, як у Сеулі на кожному кроці. В меню є корейські корндоги, манду, рамьон і баблті. 

PLUS | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Ярославська 5/2

Години роботи: щодня з 08:30 до 21:00

Дещо з меню: шаурма з рваною яловичиною – 190 грн, шаурма веган – 190 грн, шаурма мікс яловичини та курк) – 220 грн, хот-дог чізі – 220 грн, хот-дог веджетеріан – 190 грн, мелт з рваною телятиною – 295 грн.

Деталі: Plus – новий заклад в самому серці Подолу, що одночасно і навпроти Житнього ринку, і навпроти автостанції Поділ. Заклад позиціонує себе як комфортний стритфуд і будує свій концепт навколо двох ключових продуктів – шаурма + хот-дог, хоча цими позиціями меню не обмежується. Крім чотирьох видів шаурми та трьох видів хот-догів, в закладі також пропонують мелти з тунцем та з рваною телятиною.

Бутербродна | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: вул. Саксаганського, 120

Години роботи: пн-пт 09:00-20:00, сб-нд 10:00-20:00

Дещо з меню: бутерброди по 130 грн, еспресо — 65 грн, дабл капучино — 90 грн, айс лате — 100 грн, матча тонік — 130 грн.

Деталі: Заклад «Бутербродна» відкрився в квітні на Саксаганського біля Галицької площі. Інтер’єр мінімалістичний в світлих тонах, посадкових місць не багато. В меню кілька видів бутербродів, зокрема, мексиканський сирний з чорзо та куркою, з мортаделою і соусом вітело тонато та новиночка — з рваною яловичиною та мусом з печених перців. До бутербродів пропонують каву, холодну каву та варіації матча.

BEE’S KNEES | Instagram

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Де: Бессарабська площа, 2

Години роботи: щодня з 10:00 до 22:00

Дещо з меню: хот-дог з томленою яловичиною – 230 грн, хот-дог з креветками – 280 грн, хешбраун з татртаром з телятини та грибів – 230 грн, хешбраун з грибами та камамбером – 270 грн.

Деталі: Bee’s Knees — сучасний дайнер на Бессарабському ринку, що спеціалізується на хот-догах і хешбраунах та пропонує гостям «вишукані поєднання у форматі стріт-фуду». В меню Bee’s Knees представлені авторські хот-доги з томленою яловичиною з вишневим компоте та соусом блу чіз або ж з соковитою куркою манго-карі з сирним соусом. Також готують хешбрауни з яловичим тартаром або ж з грибами і камабером та дві варіації великих сирників. Зокрема можна замовити кілька салатів та закуски фрі.

Головна фото: LikeMeat on Unsplash

Фото: Facebook/Instagram “Мева спот”, NUNU, Street Kim, PLUS, “Бутербродна”, BEE’S KNEES.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi