З м’ясом чи без? На що звернути увагу при виборі страв з рослинним м’ясом - PostEat

пошук

З м’ясом чи без? На що звернути увагу при виборі страв з рослинним м’ясом
22-06-2021 0 4828

ПРОМО

Автор


Рослинне меню стає нормою в гастрономії. Але крім салатів та овочево-бобових страв шеф-кухарі та виробники швидких закусок експериментують з рецептами на основі рослинного м’яса. З чого воно складається та що дійсно варто спробувати справжнім гедоністам – даємо наші рекомендації.

Якщо ви прийшли до закладу і вперше бачите у складі страви рослинне м’ясо, не зволікайте − запитайте у офіціанта про нього. З чого складається, хто виробник та що із запропонованого варто спробувати в першу чергу. Досвід рестораторів свідчить про те, що їхні гості (не тільки вегетаріанці) обирають рослинне меню з декількох причин.

1. Бажання бути причетним до екологічного споживання. В тому числі при виборі страв і продуктів в них. Люди готові віддати перевагу продуктам, що залишають менший вуглецевий слід. Як, наприклад, виробництво продукції Garden Gourmet − воно є безпечним для споживачів і всієї планети. Для створення рослинного бургера використовується значно менше енергії у порівнянні з аналогічним продуктом із м’яса. Garden Gourmet має на меті до 2022 року стати брендом з нульовим рівнем викиду вуглецю.

2. Поширити спектр своїх рецепторів, відчути новий смак страви та навіть порівняти його із звичним м’ясним. Продукція Garden Gourmet, яка вже є у складі меню декількох ресторанів України, смакує як м’ясо, хоч зроблена з рослинних інгредієнтів. Барвником виступає сік з буряка і гранатовий сік , а до складу продукту входить пшениця, соя, олія та вода.

3. Дотримуватися раціонального харчування та здорового способу життя. Адже люди хочуть мати альтернативу м’ясу не тільки корисну, а дійсно смачну та поживну. І цінують різноманітність меню.

 

На українському ринку вже з’являються рослинні альтернативи м’ясу, які можна скуштувати у закладах харчування. Nestlé в Україні представила для гастрономії відомий в ЄС бренд Garden Gourmet:

  • Sensational Burger – рослинна котлета для бургера;
  • Vegan Meatball – рослинні фрикадельки;
  • Vegetarian Nuggets – вегетаріанські нагетси;
  • Fillet pieces – веганські шматочки філе.

До їх складу входять виключно натуральні та рослинні інгредієнти. Обираючи рослинну їжу, споживачі скорочують споживання м’яса − тим самим здійснюють менший вплив на навколишнє середовище. Рослинна дієта може значно знизити екологічну шкоду продовольчої системи.

Тренд на етичне споживання зростає. Любителі тваринної продукції зменшують її кількість в буденному житті та розглядають можливості переходу на переважно рослинну їжу. В тому числі обирають ресторани, які використовують у стравах альтернативу м’ясу. Зараз продукцію Garden Gourmet використовують шеф-кухарі 20 ресторанів України (в Києві, Львові та Дніпрі): мережа ресторанів Діми Борисова, The Burger, 3B Cafe, Veganuti, KETCHUP ROOM та мережа заправок SOCAR.

“У Buta Café на SOCAR достатньо різноманітне меню. В ньому присутні як азербайджанські страви (адже це країна походження компанії), так і європейські. Нам важливо, щоб їжа, яку куштують автомобілісти, підтримувала основи здорового способу життя та свідомого споживання”, – коментує Ігор Орлов, Директор роздрібного напряму SOCAR Україна. “Ми завжди намагаємось не просто задовольняти потреби наших клієнтів, а діяти на випередження, спираючись на світові тренди. Тому ми стали першою мережею АЗК в Україні, яка пропонує своїм гостям страви із рослинним м’ясом. Веганські страви – достатньо екзотичні, але все більше входять у раціон українців. Вже зараз у нас можна скуштувати веганські бургер, котлету та вегетаріанські нагетси Garden Gourmet”.

 

 

Текст та фото надані Garden Gourmet.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Цей матеріал вперше опубліковано на сайті posteat.ua та є його інтелектуальною власністю.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 



Tweet

Коментарi