Колекційний контабас по 14900 Євро за пляшку - PostEat

пошук

Колекційний контабас по 14900 Євро за пляшку
20-05-2021 0 813

Партнери

Автор


Бренд «Контапел», що займається виробленням контабасу, запустив у продаж колекційний контабас обмеженої серії у 10 пляшок. Це стало відомо після публікації на фейсбук сторінці відомого пабліку «Український Крафтовий Алкоголь». Контабас — це старовинний український напій на основі спеціального дистиляту, що витримується на бруньках чорної смородини.

В дописі зазначається, що на сайті виробника поруч із стандартною лінійкою з’явилась лінійка контабасу із цінником 14900 Євро за пляшку. «Через Ґуґл можна було знайти сторінку з сайту kontapel.com, на яку неможливо було перейти з самого сайту. Сторінка ця, що вочевидь була ще на стадії розробки, містила до того не бачені світлини пляшок напою Контабас із абсолютно новим та доволі прикольним дизайном, якийсь текст-заглушку англійською та найцікавішим – жирним написом в середині сторінки «EXCLUSIVE OLD 14’900€ per bottle».» -пишуть журналісти УКА.

Наразі офіційної інформації про запуск продажів на офіційних сторінках в соціальних мережах бренду немає, але на сайті інформація про продаж вже відкрита і доступна відвідувачам.

Журналістам  УКА вдалося взяти коментар у співвласника бренду «Контапел» і розпитати про цю лінійку більше інформації: «Як повідомив нам Роман, ця серія з 10 пляшок оригінального Контабасу 1993-го року створилася виключно як ексклюзивний набір для колекціонерів як за кордоном так і в Україні»

Зазначається також що етикетки виконано з паперу ручної роботи, а самі написи намальовано художником вручну. Кожна пляшка пронумерована від 1 до 10 за допомогою кириличної системи числення та оформлена у вигляді природного явища: «Кожна етикетка пляшки ілюструє особливе природнє явище, що щороку допомагає в створенні нових купажів контабасу: земля, повітря, вода, сонце, зерно, сила лісів, листя чорної смородини, бруньки, дистилят і холодна зима». Всю лінію в 10 пляшок планують продавати в масивних дубових боксах.

 

Текст та фото надані Контапел.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст партнерського матеріалу. Думка редакції може відрізнятися від думки партнера.

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi