Доставка правильного харчування в Києві: гід від PostEat. Частина 1 - PostEat

пошук

Доставка правильного харчування в Києві: гід від PostEat. Частина 1
19-02-2020 0 2316


Доставка правильного харчування в Києві — тема нового матеріалу редакції PostEat.

Сучасній людині з активним ритмом життя та постійною нестачею часу складно кожен день правильно та збалансовано харчуватись. Не кажучи вже про те, щоб щодня готувати корисні та різноманітні страви. Забезпечити правильним щоденним раціоном згідно потреб допоможуть столичні сервіси доставки програм харчування. Завдяки сервісам ви можете вибрати страви або раціони, які підходять вам за калорійністю та смаком та харчуватися правильно кожен день вдома та в офісі.

Ми починаємо розповідати, яка доставка правильного харчування в Києві може забезпечити вам корисний щоденний раціон.

Monster Food

Бюджет: ₴₴.

Програми харчування: раціон «Зниження 1200 ккал» – 579 грн/1 день, раціон «Зниження 1500 ккал» – 589 грн/1 день, раціон «Зниження 1700 ккал» – 609 грн/1 день, раціон «Баланс 2000 ккал» – 629 грн/1 день, раціон «Баланс 2400 ккал» – 689 грн/1 день, рибний раціон – 669 грн/1 день.

Деталі: сервіс доставки програм харчування, використовуються тільки свіжі продукти, відсутність заморожених продуктів, показники КБЖВ вже підраховані, великий асортимент страв, програми складені командою досвідчених і висококваліфікованих дієтологів, безкоштовна доставка, замороження днів доставки, в комплекті фірмові столові прибори, пробний раціон від 415 грн.

Monster Food — сервіс доставки програм харчування, девіз якого: «По-справжньому корисна і правильна їжа доступна для доставки додому». У створенні меню брали участь кращі шеф-кухарі, дієтологи і відомий професійний спортсмен Денис Гусєв. Кожне меню максимально збалансоване за кількістю білків, жирів та вуглеводів, що дозволяє підтримувати правильний енергетичний баланс в організмі. В сервісі передбачено 6 програм харчування в залежності від поставлених цілей: схуднення, набір або підтримання ваги. Раціони «Зниження» розраховані для тих, хто хоче схуднути за допомогою правильного харчування і регулярних тренувань, вони розраховані на 5 прийомів їжі в день. Раціони «Баланс» мають рівне співвідношення білків і вуглеводів та оптимальну кількість жирів для підтримки поточної ваги. Якщо бажаєте урізноманітнити харчування легкими стравами, вам підійде рибний раціон, в якому використовуються нежирні сорти білої риби. Всі страви готують із найсвіжіших продуктів, адаптуючи смачні рецепти під принципи правильного харчування. Щоб забезпечити максимальну свіжість страв, їх готують вночі та доставляють в проміжку з 06:00 до 11:00 години щодня. Ще однією превагою є зручне пакування у герметичний одноразовий посуд, який зручно брати із собою. Довіривши власне харчування Monster Food, ви можете з легкістю підтримувати бажану фізичну форму та піклуватись про власне здоров’я.

Eat Easy

Де: вул. Глушкова, 12а; вул. Шота Руставелі, 15; вул. Іоанна Павла II, 5ж (ТЦ Good Life).

Бюджет: ₴₴.

Програми харчування: Young basic S/M – 14 800/15 400 грн, Young vegan S/M – 13 800/14 400 грн, Flow basic S – 7560 грн/7 днів, Flow sea M – 8 260 грн/7 днів, Flow vegan L – 8 680 грн/7 днів.

Деталі: кафе і сервіс доставки збалансованого харчування на кожен день, програми харчування розроблені провідними дієтологами, до кожного клієнта компанії – індивідуальний підхід; при розробці меню врахують, на які продукти у вас алергія; страви із сезонних продуктів, корисні десерти, можливість пробного дня харчування, take eway.

Eat Easy позиціонує себе як «перший бренд цілісного і адекватного харчування в Україні». Засновниця та ідеолог проєкту Таня Ізмайлова. Програми Eat Easy — це їжа, що підтримує здоров’я та функції тіла, метаболізм, рівень енергії та процеси, що сповільнюють старіння. В проєкті запропоновані 2 функціональні програми харчування зі щоденною доставкою зранку, а також особистий асистент і консультант-нутриціолог. Young — програма омолодження на клітинному рівні, яка розрахована на 14 днів і підходить всім, хто бажає переглянути власну культуру харчування, нормалізувати вагу та отримати корисну звичку. Раціон Flow поділяється на три види та підходить всім, хто бажає харчуватись корисно, різноманітно та збалансовано — можна замовити пробний день за 880 грн та харчування на 5/7/14/28 днів. Доставка харчування безкоштовна за умови мінімального замовлення, яке становить 450 грн (при сумі замовлення менше 450 грн, вартість доставки складає 100 грн).

FoodEx           

Бюджет: ₴₴₴.

Програми харчування: програма «Баланс» для жінок – 9520 грн/14 днів, програма «Безглютенове Меню» для чоловіків – 10780 грн/14 днів, програма «Плавне схуднення» для жінок – 9380 грн/14 днів, програма «Спорт харчування» для чоловіків – 10430 грн/14 днів.

Деталі: сервіс організації здорового харчування, щоденні раціони збалансованого харчування з доставкою, працює в кількох містах країни, рекомендовано Асоціацією дієтологів України, продукти від локальних фермерів і сертифікованих постачальників, 15 програм, сезонне оновлення меню, раціон для жінок та чоловіків, можливість пробного дня харчування.

FoodEx — сервіс організації здорового харчування з доставкою, який допомагає заощадити час, тримати вагу в нормі та розвинути нові корисні звички. Програми FoodEx відрізняються за призначенням та калорійністю — якщо ви маєте рекомендації від лікаря або тренера щодо оптимальної калорійності вашого раціону, вам запропонують відповідну програму. В іншому випадку, менеджер допоможе обрати програму на основі інформації про вас. За необхідності менеджер запропонує безкоштовну телефонну консультацію з лікарем-дієтологом. В FoodEx пропонують 16 раціонів харчування з меню для жінок та чоловіків: «Експрес схуднення», «Плавне схуднення», «Спорт-меню», «Спорт PRO», «Баланс», «Меню без м’яса», Smart lunch, веганське Меню, «Лікувальний стіл № 5», «Цукровий діабет», безглютенове меню, безлактозне меню, для вагітних та годуючих, Anti-Ageing та індивідуальне меню. Сервіс доступний в Києві, Львові, Миколаєві, Кривому Розі та Черкасах.

TimeEat

 

 

Бюджет: ₴₴.

Програми харчування: Express Схуднення Standart –2500 грн/5 днів, Light Standart – 2400 грн/5 днів, Balance Standart – 2500 грн/5 днів, Strong Standart – 2600 грн/5 днів, Light Elite – 3000 грн/5 днів, Balance Elite – 3100 грн/5 днів, Strong Elite – 3200 грн/5 днів.

Деталі: доставка порційного здорового харчування, чотири базові програми харчування та дві преміум, можливість пробного дня харчування, безкоштовна доставка, екологічний посуд.

TimeEat — це сервіс доставки збалансованого харчування в місті Києві. Серед програм — курси, спрямовані на схуднення, підтримання і набір ваги. Страви, розроблені сервісом, досить точно потрапляють в набір калорій, в залежності від статі та цілей харчування — програми можна замовити на 5, 10 і 14 днів. В раціонах забезпечили різноманіття, включаючи фрукти, овочі, нежирний білок і цільні зерна. Над меню працюють компетентні професіонали, серед яких дієтолог, команда кухарів і технологів, менеджерів з якості та сервісу. У TimeEat використовують алюмінієві бокси і біорозкладні прибори, які повністю відповідають екологічним вимогам і сприяють збереженню навколишнього середовища.

Health and Food

Бюджет: ₴₴₴.

Програми харчування: «Скинути Вагу» від 11 600 грн, «Підтримати форму» від 12 600 грн, «Підкорити вершину» від 12 600 грн, «Набрати масу» від 13 500 грн.

Деталі: доставка щоденних раціонів правильного харчування, перевірені постачальники, підтримка на всіх етапах співпраці, раціони за кількістю необхідних калорій.

Health and Food — сервіс правильного харчування на кожен день, яке розраховується за калорійністю. Всі страви готують тільки з органічних і свіжих продуктів, які отримують від надійних і перевірених постачальників. Для приготування страв використовують: м’ясо курки, індички, пісне червоне м’ясо, рибу, яйця, цільнозернові продукти, свіжі овочі і фрукти, оливкову олію, якісні молочні продукти, натуральні спеції та прянощі, а також чисту негазовану воду. В Health and Food пропонують чотири програми харчування — курс «Скинути Вагу» розрахований на плавне зниження ваги, базовий курс харчування для підтримки ваги, курс для тих, хто прагне зберегти масу при інтенсивних тренуваннях та курс, що підходить для тих, хто прагне наростити м’язову масу. Термін курсу харчування — 21 день.

Podoba

Де: вул. Архітектора Ревуцького, 2Б

Бюджет: ₴₴.

Програми харчування: вегетаріанський раціон 1200 ккал – 3360 грн/7 днів, пісний раціон 1200 ккал – 3360 грн/7 днів, фітнес-раціон 1000 ккал – 3290 грн/7 днів,  раціон для підтримки балансу 1600 ккал – 3780 грн/7 днів, раціон для спортсменів 2200 ккал – 4410 грн/7 днів .

Деталі: сервіс доставки здорової їжі, засновниця сервісу — Наталя Подоба, раціони розроблені з урахуванням калорійності, можливість пробного дня харчування, доставка та самовивіз.

Podoba — сервіс доставки здорової їжі. В арсеналі сервісу багато страв, з яких складають різноманітний і смачний раціон, ламаючи стереотип про те, що корисна їжа — це сумна порція гречки з відварною куркою. Команда сервісу пропонує стандартні п’ять програм — вегетаріанську для піско-, ово-, лактовегетаріанців, пісний раціон, збалансований фітнес-раціон, раціон для підтримки балансу та раціон для спортсменів. Вартість раціону залежить від його калорійності та кількості днів — ви можете замовити харчування на 3, 7, 14, 21, 30 днів або на довільну кількість.

Фото: Monster Food, Eat Easy, FoodEx, TimeEat, Health and Food, Podoba  

Підписуйтеся на наші сторінки у соціальних мережах:

 Tweet

Коментарi